Logitech Video Konferans Çözümleri

Logitech son derece berrak ses ve net görüntü kalitesi sayesinde kolay, hızlı ve hesaplı bir şekilde iş dünyasının video konferans anlayışını değiştiriyor. Logitech konferans çözümleri ödüllü tasarımlara sahip birbirinden özel ürünlerden oluşuyor.

 

Logitech Rally
Logitech Rally; Google Hangouts Meet, Microsoft Skype® Kurumsal, Microsoft Teams ve Zoom dahil olmak üzere, USB cihazlarıyla çalışan görüntülü konferans uygulamalarıyla daha iyi toplantılar yapabilmeniz için stüdyo kalitesinde ses, eşsiz ses netliği ve RightSense™ otomasyonu sunar. Modüler sesi, detaylıca düşünülmüş kablo yönetimi ve üstün kaliteli kaplamasıyla Rally, orta ve büyük boyuttaki odalara şık bir şekilde entegre olur.

 

Logitech Meetup
Odanın tamamını kapsayan, süper geniş 120° görüş alanıyla MeetUp, her ayrıntıyı yakalar. Düşük sapmalı Logitech tasarımı mercek, Ultra HD 4K optikler ve üç kamera ön ayarı ile, üstün video kalitesi sunmanın yanı sıra, yüz yüze işbirliğini de geliştirir. MeetUp'un entegre sesi, küçük odalarda ses dağılımına karşı iyileştirilmiştir ve sıra dışı bir ses deneyimi sunar.

 

Logitech Group
Orta ila Büyük Boyutlu Toplantı Salonları için Video Konferans

Her toplantı alanı görüntülü iş birliği alanına dönüştürülebilir. Logitech GROUP’u kullanmak bir cep telefonu kullanmak kadar kolaydır ve bir ofis sandalyesi kadar ucuzdur. Temel sistem, bir odada en fazla 14 kişilik toplantılar için tasarlanmıştır; isteğe bağlı ekstra mikrofonlar 20 kişiye kadar iş birliği yapmaya olanak sağlar. USB tak ve çalıştır bağlantısı yalnızca bir dizüstü bilgisayara bağlamanıza ve bir görüntülü toplantı başlatmanıza olanak sağlar.

 

Logitech CONNECT
Küçük Toplantı Odaları için Taşınabilir Video Konferans

Herkesin kurabilmesi ve her yerden toplantı başlatabilmesi için basitleştirilmiş video konferans çözümü. Her toplantı odasını video ile donatabilmeniz için son derece hesaplıdır. 1–6 kişilik küçük gruplar ve odalar için tasarlanan Logitech Connect odadan odaya veya iş  seyahatlerine götürebilmeniz için aynı zamanda kompakt ve taşınabilirdir. 

 

 

Logitech BC950
1-4 Kişilik Gruplar için Web Kamerası, Hoparlör ve Uzaktan Kumanda

Küçük gruplar her zaman, her yerde kendi görüntülü konferanslarını başlatabilir. Yüksek tanımlı, tak ve çalıştır web kamerası ve hoparlörü ile BC950 video konferans sistemi, küçük salonlar veya küçük gruplar için idealdir. Bir ofis ya da bir konferans masasına hızlı ve kolay bir şekilde kurun. HD video ve berrak ses hesaplı fiyatla yüksek kaliteyi birleştirir

 

Logitech Video Konferans Çözümlerini detaylı incelemek için tıklayınız