Veeam Yedekleme ve Replikasyon Çözümleri


Veeam Software Hakkında

Veeam® dünyanın çeşitli yerlerindeki şirketlerin, 7/24/365 çalışması gereken Kesintisiz Çalışan İş Yeri™'ni etkinleştirirken karşılaştığı yeni sorunları biliyor. Veeam, yüksek hızlı kurtarma, veri kaybı önleme, onaylanmış koruma, veriden faydalanma ve tam görünürlük sunan yepyeni bir çözüm aracılığıyla, şirketlerin tüm uygulama ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı ve nokta hedefleri (RTPO™) yakalamasına yardımcı olarak, yeni bir Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi™ piyasasının oluşmasına öncülük etti.

Veeam® Availability Suite™, Kesintisiz Çalışan İş Yeri™'ni etkinleştirmek üzere şirketlerin tüm uygulama ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı ve kurtarma noktası hedeflerine (RTPO™) ulaşmasına yardımcı olan yepyeni bir tür çözümdür.

Veeam® Backup & Replication™, VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, NetApp Storage, HP 3PAR StoreServ ve StoreVirtual Storage dahil modern veri merkezini etkinleştiren teknolojilerden faydalanır.

Veeam® Backup Essentials™, 2, 4 veya 6 CPU soketli işletmelerin tüm uygulama ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma zaman ve nokta hedeflerini (RTPO™) yakalamasına yardımcı olmak için, Veeam Availability Suite'in işlevselliğinin aynısını daha küçük bir pakette sunar.

System Center için Veeam®Management Pack™, Hyper-V, vSphere ve Veeam Backup & Replication™ yönetimi için uygulamadan donanıma en kapsamlı, sezgisel ve akıllı eklentidir.

Veeam® ONE™'ın izleme ve uyarı araçlarıyla BT ortamı için tam görünürlük sağlaması sayesinde, sorunlar ile olası problemleri, işlemleri ciddi bir şekilde etkilemeden önce keşfederek bunlara karşı önceden uyarılırsınız.

 

Veeam Availability Suite

Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi

Die Veeam® Availability Suite™, tüm uygulama ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı ve nokta hedefleri (RTPO™) sağlayan çözümlerle Kesintisiz Çalışan İş Yeri™'ni etkinleştirmek için Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi™'ni sunar.

İşinizi sürekli olarak çalışır durumda tutmanın zorluklarını bilen Veeam, bu sorunları yüksek hızlı kurtarma, veri kaybı önleme, onaylanmış koruma, veri kaybından kaçınma, kullanılan veriler ve tam görünürlük sunan çözümlerle ele alır.

Veeam Availability Suite hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Veeam Backup & Replication

1 Numaralı Sanal Makine Yedeklemesi

Veeam® Backup & Replication™, kuruluşların kurtarma zaman ve nokta hedeflerini (RTPO™) karşılamalarına, zamandan kazanmalarına, riskleri azaltmalarına ve sermaye ile işletme maliyetlerini çok büyük oranda düşürmelerine yardımcı olmak üzere, VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, NetApp Storage ve HP 3PAR StoreServ ile StoreVirtual Storage dahil, modern veri merkezini etkinleştiren teknolojilerden faydalanır.

Veeam Backup & Replication hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Veeam Backup Essentials

Küçük işletmeler için kurumsal düzeyde veri koruma

Veeam® Backup Essentials™, VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V için Veeam Backup & Replication™ ve Veeam ONE'ın™ ödüllü veri koruma ve sanallaştırma yönetimi uzmanlığını birleştiren Veeam Availability Suite™ ile aynı işlevselliği sunar. Veeam Backup Essentials, sanal ortamlarında 2, 4 veya 6 CPU soketi bulunan küçük işletmeler (genellikle 250'den az çalışanı olan şirketler) için özel olarak paketlenmiş ve fiyatlandırılmıştır.

Veeam Backup Essentials hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Veeam ONE

BT ortamının tam görünürlüğü

Veeam® ONE™'ın izleme ve uyarı araçları ile BT ortamı için tam görünürlük sağlama özelliği sayesinde, sorunlar ile olası problemleri, işlemleri ciddi bir şekilde etkilemeden önce keşfederek bunlara karşı önceden uyarılırsınız. Veeam ONE ile Kesintisiz Çalışan İş Yeri™'nin önemli bir bileşeni elinizin altındadır. Ayrıca, 7/24 gerçek zamanlı izleme ve uyarma, kaynak optimizasyonu ile kapasite planlama ve dokümantasyon ile yönetim raporlama özellikleri ile Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi™'ni gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur.

Veeam ONE hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

System Center için Veeam Management Pack

vSphere ve Hyper-V için System Center'ın gücünü açığa çıkarın!

System Center için Veeam® Management Pack™ (MP), Hyper-V ve VSphere altyapıları için uygulamadan donanıma yönetim özelliğiyle tam bir görünürlük sağlar ve Veeam Backup & Replication™ için izleme ile raporlamayı içerir - tüm bunları Operations Manager konsolundan gerçekleştirirsiniz. İzleme, raporlama ve kapasite planlaması için bağlam içi gerçek zamanlı paneller, tek konsoldan hibrit sanallaştırma yöntemini merkezileştirir ve kesinti riskini azaltarak iş ile BT hizmetlerinin sorunsuzca çalışmasını sağlar.

System Center için Veeam Management Pack hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

VMware için Veeam Smart Plug-in™ (SPI)

HP Operations Manager ile VMware izlemesi

HP Operations Manager'a yaptığınız yatırımdan yararlanın ve operasyon personelinize özel eğitim ve sanallaştırma uzmanlığı ihtiyacı olmadan 24x7 izleme becerisi kazandırın. Veeam SPI, HP Operations Manager'a tam olarak entegre olmuş VMware altyapınızın dağıtılmış, ajansız izlenmesini ve yönetilmesini sağlar. VMware performansını, olayları, yapılandırmayı, durumunu ve topoloji ayrıntılarını doğrudan HP Operations Manager'a bildirerek size tek bir konsoldan fiziksel ve sanal altyapılarınızın konsolide edilmiş bir görünümünü verir.

HP Operations Manager ile VMware izlemesi ve yönetimi hakkında daha fazla bilgi edinin.