Duyurular

Dell Latitude 12

Dikkat çekecek kadar ince, tam olarak esnek: Latitude 12 7000 Serisi, işinizin sizi götürdüğü her yere gitmek üzere tasarlanmış, Dell’in en ince ve en hafif 12,5 inç kurumsal sınıf 2'si 1 arada bilgisayarı. Hızlı tek elle geçişi mümkün kılan yenilikçi manyetik bağlantı sayesinde bir anda tablet moduna geçmeye her zaman hazır.

Tam netlik: Kullanıcı dostu dokunmatik etkileşim için optimize edilmiş 12,5" Ultrasharp™ 4K UHD ekranla büyüleyişi çözünürlüğün keyfini çıkarın.

Dayanıklılık için tasarlandı: Latitude 12 bilgisayarların her biri, magnezyum alaşımı ve boydan boya Corning Gorillas Glass NBT gibi üstün kaliteye sahip malzemelerle üretilmiş, yumuşak dokulu boya ile kaplanmıştır.

Kişisel yardımcınız: Doğal bir sesli işbirliği deneyimi için MaxxAudio® Pro by Waves ile donatılan kişisel dijital yardımcınız Cortana ile kolayca etkileşim kurun.

 

Sürekli hareket halinde çalışın.

Mükemmel uygulama: 6. Nesil Intel® Core™ M işlemciler ve 8 GB'a varan bellekle birden çok görev üzerinde hiç zorlanmadan çalışın.

Kolay bağlantı: Latitude 12’nin iki Type-C USB bağlantı noktası ve çoklu kart okuyucusu, aksesuarlarınızı rahatça bağlamanızı ve özelleştirmenizi sağlar.


Daha hızlı ve daha hafif: Endüstri lideri SSD PCIe depolama alanı, daha hafif bir depolama ve 4 kat fazla veri aktarım hızları sunar.

Dolaşma özgürlüğü: En yeni uzun menzilli 802.11 ac kablosuz bağlantıya sahip yerleşik kablosuz teknolojisi; İnternet'te gezinmeyi, veri akışını ve kesintisiz bağlantıyı kolaylaştırırken uzun pil ömrü de güç kablosunu takmadan 8 saate kadar çalıştırmaya olanak tanır.