İnsan Kaynakları

Ülkemiz Bilgi Teknolojisi sektörünün önde gelen kuruluşlarından olan Data Sistem'in, bu başarısı, en önemli varlığımız olan çalışanlarımızın eseridir. Bu nedenle en büyük yatırımı elemanlarımıza yapar, gerek teknik, gerekse kişisel becerilerini geliştirebilmeleri yurt içinde ve dışında birçok eğitim olanağı sağlarız.

Data Sistem'de en önem verdiğimiz şey yaratıcılıktır. Bu yönünüzü gösterebilmeniz için ihtiyacınız olan bütün kaynakları sağlarız. Karşılığında da yeni fikir ve yaklaşımlarla dolu, heyecan verici şeyler üretmenizi bekleriz.

Data Sistem yatay organizasyonuyla bir aile gibidir. Yaratıcı fikirler her seviyede paylaşılır. En önemli stratejik kararlar hep birlikte alınır ve herkesin düşüncesini serbestçe ifade etmesi teşvik edilir. Aramıza katıldığınız ilk günden itibaren, bu sıcak ve samimi aile ortamının önemli ve sözü dinlenen üyelerinden biri olursunuz.

Yeni arkadaşlarla çalışmak bize her zaman heyecan verir. Aradığımız en temel iki özellik üstün iletişim becerisi ve takım çalışmasına yatkınlık.

 

Siz de Data Sistem ailesinin, Türkiye Bilgi Teknolojisi sektörüne yön veren üyelerinden biri olmak istiyorsanız, CV'nizi cv@datasistem.com.tr adresine gönderebilirsiniz.