Duyurular

DELL EMC Anahtar Teslim Hyper Converged VMware Sanallaştırma Cihazları

DELL EMC VCE VxRail™ Cihaz Ailesi, geniş bir çeşitliliğe sahip uygulamalar ve iş yükleri için hepsi bir arada bir BT altyapısı dönüşümü olanağı sunuyor. VMware’in vSphere ve Sanal SAN'ı ile EMC yazılımını esas alan VxRail Cihaz Ailesi iş yükü kapasitesi, performans, ölçeklendirilebilirlik ve kontrolü artırıyor.

DELL EMC VxRAIL 

- Tümüyle entegre ve önceden yapılandırılmış cihazlar

- Küçük başlayıp gerektikçe büyütmenizi sağlayan modüler yapı taşları

- Bilgi işlem ve depolamayı birleştiren verimli bir altyapı 

 

Esneklik ve seçenekler

VxRail Cihaz mimarisi, ortak modüler yapı taşlarından oluşan dağıtılmış bir sistem olup. birden fazla işlemci, bellek ve depolama seçeneği ile her türlü kullanım durumuna uygun yapılandırmalar sunuyor.

Cihaz başına artırılmış sınırlara sahip ve daha esnek CPU-RAM-depolama alanı oranlarına olanak tanıyan yeni nesil Intel® işlemciler, değişken RAM, depolama seçenekleri ve önbellek kapasiteleri seçilebiliyor.

İster bir projeye yeni başlıyor, ister büyümeyi desteklemek için kapasite ekliyor olun, en doğru miktarda depolama alanı ve bilgisayar satın alma özgürlüğü sunan tek düğümlü ölçeklendirme ve düşük maliyetli giriş seçenekleri tercih edilebiliyor.

   

Performans ve ölçeklendirilebilirlik

Tümüyle flash ve karma yapılandırmalarla iş yükü dengelenebiliyor ve devreye alma süreci hızlandırılabiliyor. Tamamen dolu bir tümüyle flash cihaz 112 adede kadar çekirdeği ve 76 TB'a kadar ham depolama alanını destekiyor. 64 düğümlü bir tümüyle flash küme 1.792 çekirdek ve 1.216 TB’a kadar ham depolama alanı sunuyor. VxRail yalnızca cihazlar ekleyerek 64 adede kadar düğümlü kümeleri kesintisiz olarak ölçeklendirebiliyor. Kurumsal sınıf veri yönetimi ve koruma özellikleri, depolama verimliliğini ve veri güvenliğini artırıyor.

   

Kullanılabilirlik ve Yönetim

Basitlik ve verimlilik için tasarlanan VxRail Cihazı Ailesi, BT altyapısını ve iş yüklerini edinmeyi, dağıtmayı ve yönetmeyi kolaylaştırıyor.

- Son teknolojili otomasyon araçlarıyla VDI dağıtımını hızlandırıyor.

- BT işlemlerinin verimliliğini artırıyor ve donanım yaşam döngüsü yönetiminde harcanan zamanı azaltıyor.

- Eski altyapıyı birleştirip bakım görevlerini otomatikleştirerek maliyetlerden tasarruf edilmesini sağlıyor.