Duyurular

HP DaaS; Akıllı, Basit Bilgi İşlem Çözümleri

GÜNÜMÜZÜN DÜNYASI İÇİN AKILLI, BASİT BİLGİ İŞLEM ÇÖZÜMLERİ
Donanım, bilgiye dayalı analitik, proaktif yönetim ve cihaz yaşam döngüsü hizmetleri sunan eksiksiz bir çözüm olan HP Device as a Service (DaaS) sayesinde BT varlıklarınızı ve kaynaklarınızı optimize edin.

Neden DaaS
HP Device as a Service (DaaS), ticari kuruluşların kullanıcılara işlerin tamamlanması amacıyla doğru donanım, destek, cihaz yönetimi ve yaşam döngüsü hizmetleri sunmalarını kolaylaştıran ve son kullanıcıların üretkenliği ile BT verimliliğini artırarak maliyetlerin daha iyi öngörülmesini sağlayan modern bir hizmet modelidir.

Proaktif Güvenlik
EN BÜYÜK RİSKLER OLAN UÇ NOKTALARI EN İYİ SAVUNMANIZ HALİNE GETİRİN.
HP DaaS Proaktif Güvenlik ile HP Device as a Service (DaaS) güvenli yönetim özelliklerini güçlendirin.15 Bilgi işlem uç noktaları için kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma, güvenlik ve tehdit analitiği, özel uzmanlık gibi güvenlik durumunuzu güçlendirmeye yardımcı olan özellikler sağlar.


 
Avantajlar
HP Device as a Service (DaaS) sayesinde daha öngörülebilir bir BT harcaması karşılığında eksiksiz bir donanım, destek, analitik ve birleşik uç nokta yönetimi çözümüne sahip olursunuz. Farklı işletim sistemleri yüklü cihazlar için zaman alan destek, güvenlik ve yönetim görevlerini üzerinizden atarak işletmenizi ileriye taşıyacak işlere odaklanabilirsiniz. İşletmenizin kendine özgü ihtiyaçlarına göre kolayca uyarlanabilen sade ve esnek planlarla satın alma işleminin karmaşıklığını azaltın.