Duyurular

Yeni HP ZBook Studio G3 Mobil İş İstasyonu

Baştan aşağı mükemmel

● Yenilikçi tarzı ve performansıyla farkınızı ortaya koyun. 1,99 kg'dan  başlayan ağırlığa ve 18 mm kalınlığa sahip HP ZBook Studio titizlikle tasarlanmış yüksek performanslı bir makinedir.

 

İdeal iş istasyonunu yaratın

● Intel® Xeon işlemci, 2 TB’a varan toplam depolama alanı için çift 1 TB HP Z Turbo Sürücü G25, 32 GB’a varan ECC bellek, çift Thunderbolt ve isteğe bağlı HP DreamColor UHD veya FHD dokunmatik ekranlar sayesinde hem şıklık hem yüksek performans elde edin.

 

HP Z DNA’sını taşır

● Kapsamlı ISV sertifikaları ve 30 yıllık HP Z DNA’sı esas alınarak tasarlanan HP mobil iş istasyonlarıyla güven içinde çalışın. Bu güvenilir aygıt, MIL-STD 810G testlerini geçecek ve 120.000 saatlik HP Toplam Test Sürecini tamamlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Özellikler

● Windows 10 Pro veya Windows 7 işletim sistemi seçeneğiyle size özel kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayın.

● HP ZBook Studio mobil iş istasyonu şık bir tarza, etkileyici bir performansa ve uzun pil ömrüne sahiptir.

● 6. nesil IntelCore  ve Intel Xeon işlemci seçenekleriyle güçlü performans elde edin.

● NVIDIA Quadro profesyonel grafik kartlarıyla daha fazlasını yapma becerisine sahip olun ve verimliliği üst düzeye taşıyın.

● Kapasite, performans ve güvenilirlikten ödün vermeyen isteğe bağlı ECC belleğe sahip 32 GB DDR4 ile zorlu görevleri güvenle üstlenin.

● Oldukça hızlı ve yenilikçi bir depolama çözümü olan isteğe bağlı çift 1 TB HP Z Turbo Sürücü G25, ile HP ZBook iş istasyonunu büyük dosyaları çalıştırma biçimini tamamen değiştirerek başlatma, hesaplama ve yanıt sürelerini kısaltın.

● Verileri hızlı ve kolay aktarın, aygıtlara rahatça bağlanın. Bu mobil iş istasyonunda çift Thunderbolt bağlantı noktaları ve HDMI gibi sayıda bağlantı noktası bulunur.

● Kristal netliğindeki UHD 4K veya FHD dokunmatik ekran seçeneklerinden biriyle çalışma biçiminize en uygun ekrana sahip olun.

● Çeşitli yapılandırma seçenekleriyle ihtiyacınız olan HP ZBook mobil iş istasyonunu yaratın.

 

Detaylı bilgi ve teklif istemek için iş istasyonlarına özel wrkstation.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.