Duyurular

HP EliteBook Folio 1040 G1 Dizüstü Bilgisayar

Yükünüzü hafifletin. Daha Fazla iş yapın.

Sadece 15,9 mm kalınlığıyla, bugüne kadar ürettiğimiz en ince EliteBook. Bir UltrabookTM'dan bekleyeceğiniz taşınabilirlik özelliklerinin yanında, 3 mm kalınlığında HD ve FHD ekranlar arasından seçim yapın. DTS Studio Sound özelliği ve dizüstü bilgisayarınızın hoparlörleri sayesinde, video konferansları, web tabanlı eğitimleri ve video akışları kusursuz bir ses kalitesinde takip edebilirsiniz. Aydınlatmalı ve sıvıya dayanıklı klavye sayesinde karanlık ortamlarda da rahatça çalışabilirsiniz, yanlışlıkla dökülen içeceklerle ilgili endişelenmeniz de gerekmez.

Güvenebileceğiniz güvenlik.

HP Sure Start, bir BIOS saldırısı veya bozulma olması durumunda, üretkenliği geri yükler ve BT yardım masası çağrılarının sayısını azaltır. HP BIOSphere'ın otomatik özellikleriyle verimliliğiniz daha yüksek, gereksiz harcanan zamanınız da daha az olacak. HP Sürücü Şifreleme, Zamanında Kimlik Doğrulama içeren HP Aygıt Erişim Yöneticisi ve HP Güvenli Silme dahil olmak üzere, HP'nin sorunsuz İstemci Güvenliği portföyü ile verilerin, aygıtların ve kimliklerin güvenliğini sağlayın. HP Güven Çevreleri, yalnızca onaylı kişilerin kritik dosyalara erişebilmesini sağlayarak verilerinizi korur. Parmak izi okuyucusu  ve tümleşik Akıllı Kart Okuyucusu kimlik bilgilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Üretken bir güç merkezi.

Katı hal sürücüsü ile saniyeler içinde çalışmaya başlayın. 4. nesil Intel® Dual-CoreTM işlemcilerin sunduğu performansın keyfini çıkarın. 3G ve 4G LTE özelliğine sahip isteğe bağlı tümleşik HP Mobil Geniş Bant ile çok daha fazla yerde Internet'e ve e-posta uygulamalarına erişin. Aksesuarlara ve yazıcılara, her bir bileşeni ayrı takmak yerine isteğe bağlı HP UltraSlim Yan Yerleştirme İstasyonu'nu kullanarak da bağlanabilirsiniz. HP'nin opsiyonel yeni çok noktadan dokunma özellikli dokunmatik yüzeyi, akıllı telefon ve tabletlerden alışkın olduğunuz hareketleri bilgisayarınızda kullanmanıza olanak verir.

Sağlam ve güvenilir

HP EliteBook Folio 1040, düşmeler, işlevsel şoklar, titreşim, toz, nem, irtifa, sıcaklık değişimleri, yüksek ve düşük sıcaklıklar için yapılan MIL-STD 810G testlerini  geçmiştir.