Duyurular

Yeni DELL Latitude Ailesi

Aşağıda yeni duyurulan ve yakında piyasaya çıkması beklenen yeni Latitude notebook ailesine ait özet bilgileri bulacaksınız. Kısa süre içinde stoklara girmesini umduğumuz yeni ürünlerin bazıları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için kurumsal e-mağazamızı ziyaret edebilir veya müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

 

LATITUDE 9420 DİZÜSTÜ VEYA 2'Sİ 1 ARADA BİLGİSAYAR

 

Dünyanın Dünyanın tek 16:10 ve en akıllı 14 inç ultra premium iş bilgisayarında iş birliği yeniden tanımlıyor. 3B hoparlör, akıllı ses ve sektörün ilk otomatik SafeShutter özellikli gelişmiş kamera teknolojisi ile kusursuz sunum yapın. ExpressConnect, Wi-Fi 6E uyumluluğu, 5G ve eSIM seçenekleriyle her yerde bağlantıda kalın. ComfortView Plus ile %66 daha fazla CPU gücü üretimi ve %5 daha büyük 16:10 ekranla verimliliğin sınırlarını zorlayın. Intel® Evo™ vPro® onaylı. Dizüstü bilgisayar veya 2'si 1 arada arasından seçim yapın. (Çok yakında)

 


 

LATITUDE 9520 DİZÜSTÜ VEYA 2'Sİ 1 ARADA BİLGİSAYAR

 

En uzun ömürlü iş bilgisayarımız, aynı zamanda 14 inç büyüklüğünde dünyanın en akıllı ultra premium 15 inç bilgisayarıdır.1 Akıllı Ses özellikli hoparlör kalitesi ve ComfortView Plus'ın sağladığı daha parlak 4K InfinityEdge ekranla konferans görüşmelerini yeni bir düzeye taşıyın. Dell Optimizer'ın yerleşik yapay zekası, sisteminizi nerede olursanız olun çalışma şeklinize göre ayarlar. Intel® Evo™ vPro® onaylı. Dizüstü bilgisayar veya 2'si 1 arada arasından seçim yapın. (Çok yakında)


 

LATITUDE 7320 | 7420 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR VE 2'Sİ 1 ARADA, 7520 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

 

Dell Optimizer'ın yerleşik yapay zekasına ve yeni ExpressConnect'e sahip bu küçük ve birinci sınıf iş bilgisayarları sizi her zamankinden daha verimli hale getirir. FHD kameralara, hatta ComfortView Plus ile daha parlak 4K ve FHD ekranlara sahiptir. En iyi oyun deneyiminize arka plan gürültüsünü ve yankıları azaltan yüksek performanslı mikrofonlar ve Akıllı ses teknolojisini de dahil edin. Yeni 15,6 inç form faktörü, uzaktan çalışırken verimliliği en üst düzeye çıkarmak için daha fazla ekran alanı sağlar. Intel® Evo™ vPro® onaylı. 13 inç ve 14 inç dizüstü veya 2'si 1 arada arasından seçim yapın.

Stoklarda mevcut ürünlerle ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar için tıklayınız: Latitude 7320 | Latitude 7520


 

LATITUDE 7320 DETACHABLE

 

Dünyanın en güçlü, güvenli ve yönetilebilir ayrılabilir iş bilgisayarı, aynı zamanda ExpressSign-in özelliğine sahip en akıllı bilgisayarlardan birisidir. 13 inç ekranı kenara kadar uzattık ve tüm güvenlik özelliklerini 12 inç ayak izine sığdırdık. ComfortView Plus, FHD kamera ve Dell Optimizer ile en parlak ekranımıza sahip yapay zeka, sisteminizi nerede olursanız olun çalışma şeklinize göre ayarlar. Arka planı ve yankıları azaltan yüksek performanslı mikrofonlar ve Akıllı ses ile sunumunuzu bir sonraki seviyeye taşıyın. Intel® Evo™ vPro® onaylı. (Çok yakında)


 

LATITUDE 5320 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR VE 2'Sİ 1 ARADA, 5420 | 5520 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR

 

Performans, ölçeklenebilirlik ve sürdürülebilirliğin mükemmel dengesi. Yeni 5000 Serisi bilgisayarlar, kapakta ağaçlardan üretilmiş %21 biyoplastik kullanılan ilk bilgisayarlardır. Bu ölçeklenebilir dizüstü bilgisayarlar daha parlak bir FHD ekrana sahiptir ve yeni bir 4K opsiyonu sunar. Hem FHD hem de 4K ekranda ComfortView Plus, FHD kamera, uzatılmış pil ömrü ve ExpressSign-in dokunmasız uyandırma kilitleme özellikleri bulunur. Arka planı ve yankıları azaltan yüksek performanslı mikrofonlar ve Akıllı ses ile aramalarınızı bir sonraki seviyeye taşıyın.

Stoklarda mevcut ürünlerle ilgili detaylı bilgi ve fiyatlar için tıklayınız: Latitude 5320 | Latitude 5420 | Latitude 5520


 

LATITUDE 5400, 5300 2'Sİ 1 ARADA VE 7410 CHROMEBOOK ENTERPRISE

 

Güvenilir Latitude özellikleri şimdi Chrome Enterprise ile sunuluyor. Çok yönlülük ve performans, güvenli bir bulut deneyimiyle buluşuyor. 5300 2'si 1 Arada, dünyanın en küçük 13” 2'si 1 Arada CBE aygıtıdır15. 7410 ise, 21 saate varan17, pil ömrüyle 10. Nesil Intel işlemciye16 sahip tüm Chromebook'lar arasında dünyanın en uzun pil ömrüne sahiptir.