Duyurular

Yeni HP ELITE DRAGONFLY ile Hafifliğinin Tadını Çıkarın

1 kg'ın altından başlayan HP Elite Dragonfly, zarifçe tasarlanmış x360 dokunmatik bir dizüstü bilgisayarla beklentilerin ötesinde bir hareketlilik sunuyor. Dayanıklı sedef efektli mavi yusufçuk renginde bir kaplamaya, elmas kesim vurgulara, etkileyici bir ekran/gövde oranına ve arka ışıklı sessiz bir klavyeye sahip. 

İsteğe bağlı gigabit sınıfı 4G LTE3 ile her yerden bağlantı elde edip ve Bang & Olufsen'den en muhteşem ses kalitesi ile ultra parlak bir ekranın tadını çıkarabilirsiniz.

Aynı zamanda olağanüstü güvenlik özellikleri HP Sure View Gen3, HP Gizlilik Kamerası ve HP Sure Sense de opsiyonel olarak mevcut. 

Stoklarımızda bulunan HP Elite Dragonfly modelleri ile ilgili detaylı bilgileri hp-satis.com sitemizde bulabilirsiniz.


İnceleme yazılarında HP Elite Dragonfly hakkında söylenmekte olanlara bir göz atın:

"EliteBook Dragonfly şık görünmenin yanı sıra güçlü ve son derece hafif olmak üzere tasarlanmış. HP, bu cihazı iş sebebiyle günlük seyahatlerde mükemmel seçim olması için mümkün olduğunca kompakt kılmak amacıyla bariz bir çaba göstermiş." Blog Nouveles, Fransa

"HP, Elite Dragonfly'da son derece zarif ve şık bir tasarımı işe yönelik en son özelliklerle birleştiriyor. Bu 13 inçlik dönüştürülebilir bilgisayar 24,5 saatlik pil ömrü sunuyor ve piyasadaki en hafif cihazlardan birini oluşturuyor." Windows Area, Avusturya