Duyurular

Yeni HP Elite Dizüstü Bilgisayarlar

HP’nin kurumsal ürün ailesine şık ve güçlü 3 yeni model katıldı. Yeni Elite serisi dizüstü bilgisayarlar ve temel özellikleri şöyle

HP Elitebook x360 1020 G2:
HP Elitebook x360 1020 G2 ince ve hafif dönüştürülebilir iş bilgisayarı sayesinde her yeri anında ofisinize dönüştürebilirsiniz. İster ofiste ister yurtdışında, endüstri lideri güvenlik özellikleri ve sürükleyici işbirliği sayesinde işinizin götürdüğü her yere gidin.   MIL-STD 810G dayanıklılık testlerini geçen HP Elitebook x360 1020 G2, 12.5 inç dokunmatik ekrana ve kristal netliğindeki Bang & Olufsen Ses Sistemine sahip, kurumsal yönetilebilirlik teknolojileri ile Intel Core İ işlemcileri bulunan yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayardır.

HP Elitebook x360 1020 G2 ince ve hafif dönüştürülebilir iş bilgisayarı sayesinde her yeri anında ofisinize dönüştürebilirsiniz. İster ofiste ister yurtdışında, endüstri lideri güvenlik özellikleri ve sürükleyici işbirliği sayesinde işinizin götürdüğü her yere gidin.

MIL-STD 810G dayanıklılık testlerini geçen HP Elitebook x360 1020 G2, 12.5 inç dokunmatik ekrana ve kristal netliğindeki Bang & Olufsen Ses Sistemine sahip, kurumsal yönetilebilirlik teknolojileri ile Intel Core İ işlemcileri bulunan yüksek performanslı bir dizüstü bilgisayardır.


HP Elitebook 1040 G4:

Böylesi büyük bir güç, inanılmaz üretkenlik sağlar. Çok ince, 14 inç en güçlü dizüstü iş bilgisayarımız, güçlü çoklu görev özelliği, hareket halinde işbirliği olanağı ve endüstri lideri güvenlik özellikleri sayesinde günlük işleri hızlandırır ve en zorlu görevlerinizi bile çok hızlı tamamlamanızı sağlar.

Yönetilen bir BT ortamında gelişmiş sistem ve grafik performansı ile sınıfının en iyisi, iş sınıfı sağlamlığa sahip dizüstü bilgisayarlara ihtiyaç duyan mobil profesyoneller için idealdir.

MIL-STD 810G dayanıklılık testlerini geçen HP Elitebook 1040 G4’ün önemli özellikleri arasında uzun pil süresi, sessiz çalışması, isteğe bağlı Intel VPro yönetim teknolojisi, Bang & Olufsen Ses Sistemi, isteğe bağlı dokunmatik ekranı yer almaktadır.

HP Elite X2 1012 G2:


Güç ve taşınabilirliğin mükemmel birleşimi HP Elite x2 1012 G2, gelişmiş dizüstü bilgisayar performansını tablet taşınabilirliğiyle buluşturarak istediğiniz gibi çalışmanızı sağlar.

Intel Core i işlemcili ve MIL-STD 810G dayanıklılık testlerini geçmiş Elite X2 1012 G2, isteğe bağlı Intel VPro yönetim teknolojisine, Bang & Olufsen Ses Sistemine ve 12.3 inç QHD dokunmatik ekrana sahiptir.